Sara Marciniak – fizyk, chemik, matematyk. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Politechniki Śląskiej. Zdobytą wiedzę przekazuje w sposób prosty, zrozumiały, opierając się na przykładach z życia codziennego. Empatyczna, otwarta, wymagająca i zaangażowana. Prywatnie – szczęśliwa mama, kochająca wędrówki górskie.

Krzysztof Marciniak – pedagog – terapeuta. Ukończył pedagogikę społeczno-opiekuńczą w Wyższej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej Ignatianum w Krakowie, studia podyplomowe z psychokorekcji zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, specjalizacje z zakresu oligofrenopedagogiki i terapii pedagogicznej oraz z organizacji pomocy społecznej. Miłośnik przyrody, wycieczek górskich, dobrych książek oraz jazdy konnej. Żonaty, ojciec dwóch córek. Motto życiowe: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”. Św. Augustyn

Alicja Widuch – Jestem psychologiem, psychoterapeutom poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji, członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Ukończyłam wiele szkoleń i stale poszerzam swój warsztat pracy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i nastolatkami oraz ich rodzinami. Podczas swojej pracy wykorzystuję nie tylko techniki terapii poznawczo – behawioralnej i terapii behawioralnej, ale również techniki terapii Schematu, Mindfulness , Terapii Dialektyczno – Behawioralnej, Terapii Akceptacji i Zaangażowania oraz TRS.
Moja praca z klientem poddawana jest regularnym superwizjom. Prywatnie lubię aktywność sportową i gotowanie.

Kamila Kozieł – absolwentka polonistyki i filozofii, nauczycielka j. polskiego klas 4-8. Z pasją i energią prowadzi uczniów przez świat literatury, ukazując jej bogactwo i piękno. Inspiruje. Uwrażliwia. Towarzyszy we wspaniałej wędrówce odkrywania tego, co nieznane. Z ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością wykłada wiedzę egzaminacyjną, ćwiczy z uczniami wszelkie potrzebne kompetencje językowe, odpowiada na każde pytanie. Jest przyjacielem.

Ewa Noworzyn- Pilch – Jestem nauczycielką od 1996 roku. Uczę języka polskiego, filozofii, etyki a także prowadzę warsztaty dziennikarskie. Interesuje mnie humanistyka jako narzędzie dialogu o świecie i człowieku. Wspieram moich uczniów nie tylko w radzeniu sobie z opanowywaniem podstawy programowej, ale przede wszystkim w szukaniu odpowiedzi na wiele pytań. Opiekuję się „olimpijczykami”, artystami, młodymi naukowcami i buntownikami (czasem to wszystko się łączy). Lubię swoją pracę, ale cenię też towarzystwo moich bliskich. Wędruję po górach – obecnie zdobywam „Koronę gór polskich”, jeżdżę na rowerze, czytam i piszę. Zajmuję się także teatrem.

Agnieszka Zięba – Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Pedagogiem z wieloletnim stażem. Moja praca jest moją pasją. Uwielbiam pracować z młodzieżą a przede wszystkim inspirować, odkrywać i przenosić w świat matematyki.